"Yeraltı"nın aktrisasının yeni tərəf müqabili o oldu — FOTO
"Aşk Tesadüfleri Sever" filmlər silsiləsi yeni ekran əsəri ilə davam edir. Sevilen seriyanın üçüncü hissəsi üçün hazırlıqlara başlanılıb.
Demokrat.az xəbər verir ki, ekran işinin baş rollarını tanınmış aktyorlar Mehmet Günsür və Devrim Özkan paylaşacaq. Filmin rejissor kürsüsündə ənənəvi olaraq Ömer Faruk Sorak əyləşəcək. Yeni layihə 2011-ci ildə izləyicilərin rəğbətini qazanan ilk filmin davamı kimi təqdim olunacaq.
Çəkilişlər iyulun 7-də İstanbulda start götürəcək və avqustun 7-də Ankarada yekunlaşacaq. Devrim Özkan filmdə 'Mavi' adlı reklamçını canlandıracaq. Mavi obrazı orqan donoru mövzusuna diqqət çəkmək üçün foto sərgi təşkil edir. Onun yolu sevdiyi qadının ürəyi ilə həyatda qalan 'Özgür'lə (Mehmet Günsür) kəsişir.
Ekran işində Ayda Aksel və Serkan Altunorak kimi məşhur simalar da rol alıb. İlk filmdə baş rolu ifa edən Belçim Bilgin isə yeni layihədə flashback və yuxu səhnələri ilə izləyicilərin qarşısına çıxacaq. Filmin noyabrın 20-də kinoteatrlarda nümayişi planlaşdırılır.

The "Love Likes Coincidences" film series continues with a new screen work. Preparations have begun for the third part of the beloved series.
Demokrat.az reports that the leading roles of the screen work will be shared by well-known actors Mehmet Günsür and Devrim Özkan. As traditionally, Ömer Faruk Sorak will sit in the director's chair. The new project will be presented as a sequel to the first film that gained viewers' appreciation in 2011.
The filming will start on July 7 in Istanbul and conclude on August 7 in Ankara. Devrim Özkan will portray an advertiser named 'Mavi' in the film. The character Mavi organizes a photo exhibition to draw attention to the issue of organ donation. His path crosses with 'Özgür' (Mehmet Günsür), who lives on with the heart of the woman he loves.
Famous faces such as Ayda Aksel and Serkan Altunorak also acted in the screen work. Belçim Bilgin, who played the main role in the first film, will appear before viewers in the new project through flashback and dream scenes. The film's premiere in cinemas is planned for November 20.