"Qarabağ" yenidən "Ferentsvaroş"la qarşılaşacaq
Medianews.az klubun mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, sabah, iyunun 10-da Bakıda bir araya gələcək komanda hazırlığın ilk mərhələsini paytaxtda keçəcək. Bu mərhələ iyunun 22-dək davam edəcək.
“Qarabağ” iyunun 22-də Avstriyaya yollanacaq. Komanda hazırlığın ikinci mərhələsini Tirol əyalətində keçirəcək. Avstriya toplanışı iyulun 2-dək davam edəcək.
Təlim-məşq toplanışı çərçivəsində üç yoxlama oyununun keçirilməsi nəzərdə tutulub. Komandamız iyunun 27-də Bolqarıstanın ÇSKA (Sofiya) klubu ilə qarşılaşacaq. Görüş yerli vaxtla saat 17:00-da (Bakı vaxtı ilə saat 19:00) başlayacaq.

Стала известна программа подготовки «Карабаха» к сезону 2026/2027.
Medianews.az со ссылкой на пресс-службу клуба сообщает, что завтра, 10 июня, команда соберется в Баку и проведет первый этап подготовки в столице. Этот этап продлится до 22 июня.
«Карабах» 22 июня отправится в Австрию. Команда проведет второй этап подготовки в федеральной земле Тироль. Австрийский сбор продлится до 2 июля.
В рамках учебно-тренировочного сбора запланировано проведение трёх контрольных матчей. Наша команда 27 июня встретится с болгарским клубом ЦСКА (София). Встреча начнется в 17:00 по местному времени (в 19:00 по бакинскому времени).