"Qarabağ" yenidən "Ferentsvaroş"la qarşılaşacaq
Medianews.az klubun mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, sabah, iyunun 10-da Bakıda bir araya gələcək komanda hazırlığın ilk mərhələsini paytaxtda keçəcək. Bu mərhələ iyunun 22-dək davam edəcək.
“Qarabağ” iyunun 22-də Avstriyaya yollanacaq. Komanda hazırlığın ikinci mərhələsini Tirol əyalətində keçirəcək. Avstriya toplanışı iyulun 2-dək davam edəcək.
Təlim-məşq toplanışı çərçivəsində üç yoxlama oyununun keçirilməsi nəzərdə tutulub. Komandamız iyunun 27-də Bolqarıstanın ÇSKA (Sofiya) klubu ilə qarşılaşacaq. Görüş yerli vaxtla saat 17:00-da (Bakı vaxtı ilə saat 19:00) başlayacaq.

"Karabakh" again Will face "Ferencváros"
Medianews.az, citing the club's press service, reports that the team, which will gather in Baku tomorrow, June 10, will spend the first phase of preparation in the capital. This phase will continue until June 22.
"Qarabağ" will travel to Austria on June 22. The team will spend the second phase of preparation in the state of Tyrol. The Austria training camp will continue until July 2.
Within the framework of the training camp, three friendly matches are planned to be held. Our team will face Bulgaria's CSKA (Sofia) club on June 27. The meeting will start at 17:00 local time (19:00 Baku time).