Məşhur serial final edir - FOTO
"Bahar" serialının gələcəyi artıq dəqiqləşib. Mövsümün əvvəlində gözlənilən reytinq artımı baş vermədiyi təqdirdə, serialın Yeni il öncəsi ekranlara vida etməsi planlaşdırılırdı. Layihə 64-cü bölüm ilə final edəcək.
Milli.Az xəbər verir ki, baş rollarında Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Ecem Özkaya, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Füsun Demirel və Hatice Aslanın yer aldığı serial iki həftə əvvəl çərşənbə axşamından bazar gününə keçirilmişdi. Lakin bu dəyişiklik də reytinqlərdə gözlənilən yüksəlişi təmin etmədi.
Serialın 62-ci bölümündə xəstəxananı sarsıdan partlayışdan sonra yaşanan itki ən çox Baharı sarsıtdı. Rənginin ölümdən dönməsi qısa müddətli rahatlıq yaratsa da, onun gözlənilməz fəsadlarla ayılması bu sevinci kölgədə qoydu.
Eyni vaxtda Maral və Aziz Urasın evlilik qərarı ailədə böyük təəccüb doğurdu. Bahar oğlunu bu qərardan daşındırmağa çalışarkən, Umayın qəzəbi vəziyyəti daha da gərginləşdirdi.

Будущее сериала "Весна" уже определено. Если в начале сезона не произойдет ожидаемого роста рейтингов, планируется, что сериал завершит показ до Нового года. Проект завершится 64-й серией.
Как сообщает Milli.Az, в главных ролях сериала, помимо Демет Эвигар, Бугры Гюльсоя, Эджем Озкая, Демирхана Демирджиоулу, Нил Судэ Албайрак, Фюсун Демирель и Хатидже Аслан. Две недели назад сериал был перенесен с вторника на воскресенье. Однако это изменение также не обеспечило ожидаемого роста рейтингов.
В 62-й серии после взрыва в больнице, потрясшего всех, самой сильно пострадала Весна. Хотя её возвращение к жизни после смерти принесло кратковременное облегчение, неожиданные последствия пробуждения омрачили эту радость.
В то же время решение Марал и Азиза Ураса вступить в брак вызвало большое удивление в семье. Пока Весна пыталась отговорить сына от этого решения, гнев Умай лишь усугубил ситуацию.