Müğənni Zeynəb Həsəni verdiyi səmimi açıqlama ilə diqqət çəkib.
Milli.Az xəbər verir ki, sənətçi geyim tərzi və şəxsi prinsipləri ilə bağlı danışaraq bildirib ki, tərbiyəsini və əxlaqını ilk növbədə öz dəyərlərinə uyğun şəkildə qoruyur. Zeynəb Həsəni qeyd edib ki, cavan və subay olmasına baxmayaraq, açıq-saçıq geyinməyi seçmir:
"Gənc və subay qızam. İstəsəm, mən də açıq-saçıq geyinərəm. Amma istəmirəm ki, atam utanaraq küçəyə çıxsın. Qardaşlarım var, onlardan biri 45 yaşındadır, oğlunun yaşı isə 25-dir. Mənə görə ailəmə söz gəlməsini istəmirəm".
Müğənni əlavə edib ki, səhnə adamı olsa da, geyim seçimlərində ailəsini düşündüyünü hər zaman ön planda tutur. "Cavan qızam, səhnə adamıyam, subayam, istədiyimi edə bilərəm. Amma ailəmi düşünürəm", - deyə Zeynəb Həsəni vurğulayıb.

Певица Зайнаб Гасани привлекла внимание своим искренним заявлением.
Согласно сообщению Milli.Az, артистка, говоря о своем стиле одежды и личных принципах, заявила, что в первую очередь сохраняет свое воспитание и нравственность в соответствии с собственными ценностями. Зайнаб Гасани отметила, что, несмотря на то, что она молода и незамужем, не предпочитает открытые наряды:
"Я молодая и незамужняя девушка. Если бы захотела, я тоже могла бы носить откровенную одежду. Но я не хочу, чтобы мой отец стыдился выходить на улицу. У меня есть братья, одному из них 45 лет, а его сыну — 25. Я не хочу, чтобы из-за меня моей семье доставались неприятности".
Певица добавила, что, хотя она человек сцены, при выборе одежды всегда ставит на первый план заботу о своей семье. "Я молодая девушка, артистка сцены, незамужняя, и могу делать всё, что хочу. Но я думаю о своей семье", — подчеркнула Зайнаб Гасани.