Bred Pitt və Ancelina Coli tezliklə
Keçmiş məşhur sevgililəri bir neçə il davam edən məhkəmə çəkişmələrindən sonra eyni şəhərdə qala bilərlər.
Keçmiş məşhur həyat yoldaşları arasında gərginlik yenidən artmaqdadır.
Lent.az-ın xarici mediaya istinadən məlumatına görə, Bred Pittin prodüser şirkəti Böyük Britaniyada genişlənməyə hazırlaşır. Bildirilir ki, aktyor özü Londonda yeni ofis açmağı və Avropada daha çox vaxt keçirməyi planlaşdırır.
Lakin məlum olur ki, onun keçmiş həyat yoldaşı da Britaniya paytaxtına köçməyi planlaşdırır. Məlumata görə, Ancelina Coli çoxdan Londona köçməyi arzulayıb, lakin boşanma və qəyyumluq prosesi başa çatana və əkizləri Noks və Vivien 18 yaşına çatana qədər uyğun anı gözləyib. İndi isə bütün bu şərtlər demək olar ki, yerinə yetirildikdən sonra keçmiş həyat yoldaşları yeni bir "yenidən birləşmə" yolundadırlar.
Lakin aktrisanın keçmiş ərini yenidən görmək perspektivindən o qədər də məmnun olmadığı bildirilir. Mənbələr qeyd edir ki, Coli hələ də keçmişi ağrılı şəkildə xatırlayır və görünür, Bredi keçmişdəki şikayətlərinə görə heç vaxt bağışlaya bilməyib. O, Avropada yaşamaq üçün başqa variantları araşdırır, ona görə də Pittlə görüşməkdən yayınmaq üçün sonda başqa bir ölkə seçə bilər.
Bu arada, Bredin özü də nəhayət, xoşbəxtlik tapmış kimi görünür. O, sevgilisi, dizayner İnes de Ramonla yaşayır və cütlüyə yaxın olanların sözlərinə görə, onlar demək olar ki, ayrılmazdırlar. Pitt İnesi bütün səyahətlərinə aparır və evdə onlar sülhdən, sakitlikdən və normal həyatdan zövq alırlar.

Брэд Питт и Анджелина Джоли вскоре
Бывшие знаменитые возлюбленные могут остаться в одном городе после нескольких лет судебных разбирательств.
Напряжённость между бывшими знаменитыми супругами вновь растет.
По информации Lent.az со ссылкой на зарубежные СМИ, продюсерская компания Брэда Питта готовится к расширению в Великобритании. Сообщается, что актер планирует открыть новый офис в Лондоне и проводить больше времени в Европе.
Однако выясняется, что его бывшая супруга также планирует переезд в столицу Великобритании. По данным, Анджелина Джоли давно желает переехать в Лондон, но ждала подходящего момента до завершения процесса развода и опекунства, а также до достижения их близнецами Ноксом и Вивьен 18-летия. Теперь, когда все эти условия практически выполнены, бывшие супруги идут по пути нового «воссоединения».
Тем не менее сообщается, что актриса не слишком довольна перспективой снова видеть бывшего мужа. Источники отмечают, что Джоли до сих пор болезненно вспоминает прошлое и, кажется, никогда не смогла простить Питту его прошлые жалобы. Она изучает другие варианты для жизни в Европе и может в итоге выбрать другую страну, чтобы избежать встреч с Питтом.
Тем временем сам Брэд, похоже, наконец нашел счастье. Он живет со своей возлюбленной, дизайнером Инес де Рамон, и, по словам близких, они практически неразлучны. Питт берет Инес со всеми своими поездками, и дома они наслаждаются миром, спокойствием и обычной жизнью.