Ronaldo dayanmaq bilmir - 942-ci
BAKU.WS xəbər verir ki, Səudiyyə Ərəbistanının "Əl-Nasr" klubunun hücumçusu və Portuqaliya millisinin kapitanı bu uğura dünya çempionatının 2026-cı il üçün seçmə mərhələsində Ermənistan yığmasına qarşı oyunda imza atıb.
40 yaşlı forvard İrəvanda keçirilən görüşdə iki dəfə fərqlənib və komandası böyükhesablı – 5:0 qələbə qazanıb.
Ronaldu indiyədək "Real Madrid"in heyətində 450, "Mançester Yunayted"də 145, "Yuventus"da 101, "Əl-Nasr"da isə 101 qol vurub. Onun digər qolları isə karyerasına başladığı Lissabon "Sportinq"ində və milli komandanın heyətində qeydə alınıb.

Роналду не умеет останавливаться - 942-й
BAKU.WS сообщает, что нападающий саудовского клуба «Аль-Наср» и капитан сборной Португалии достиг этого успеха в матче отборочного этапа к чемпионату мира 2026 года против сборной Армении.
40-летний форвард забил дважды в игре, прошедшей в Ереване, и его команда одержала крупную победу – 5:0.
Роналду ранее забил 450 голов за «Реал Мадрид», 145 — за «Манчестер Юнайтед», 101 — за «Ювентус» и 101 — за «Аль-Наср». Его остальные голы были зафиксированы в лиссабонском «Спортинге», где он начал карьеру, и в составе национальной сборной.