Portuqaliyalı ulduz futbolçu Kriştiano Ronaldo gələcəyi və şəxsi həyatı ilə bağlı maraqlı açıqlamalar verib.
Milli.Az xəbər verir ki, ona ünvanlanan "Neçə avtomobiliniz var?" sualına Ronaldo belə cavab verib: "Neçə maşınım olduğunu dəqiq bilmirəm. Son dəfə sayanda təxminən 41 idi."
Ronaldo həmçinin "Sənə məxsus olan ən bahalı əşya nədir?" sualına da cavab verib:
"Deyəsən, təyyarəmdir," - deyə o, bildirib.
Hazırda Səudiyyə Ərəbistanının "Əl-Nasr" klubunda çıxış edən 40 yaşlı futbolçu, karyerasının sonu ilə bağlı da danışıb:
"Təqaüdüm yaxınlaşır. Bu, mənim üçün çətin olacaq. Yəqin ki, ağlayacağam."
Kriştiano Ronaldo karyerasında qazanmamağına baxmayaraq arzuladığı Dünya Kuboku barədə də fikir bildirib:
"Tarixin ən yaxşı futbolçusunu müəyyənləşdirmək üçün bir Dünya Kuboku kifayətdirmi? Axı bu, cəmi 6-7 oyunluq turnirdir. Sizcə, bu ədalətlidirmi?"
Ronaldo hazırda həm meydandakı performansı, həm də sərvəti ilə dünyanın ən çox danışılan futbolçularından biri olmağa davam edir.

Португальская звезда футбола Криштиану Роналду дал интересные комментарии о своем будущем и личной жизни.
По сообщению Milli.Az, на вопрос «Сколько у тебя автомобилей?» Роналду ответил так: «Точно не знаю, сколько у меня машин. В последний раз считал, было примерно 41.»
Роналду также ответил на вопрос «Какой самый дорогой предмет, принадлежащий тебе?»:
«Наверное, это мой самолет», — сказал он.
Сейчас выступающий в клубе «Эль-Наср» из Саудовской Аравии 40-летний футболист также рассказал о завершении своей карьеры:
«Мое пенсионное время приближается. Это будет трудно для меня. Вероятно, я заплачу.»
Криштиану Роналду высказался и о Чемпионате мира, о котором он мечтает, несмотря на то, что не выиграл его в своей карьере:
«Достаточно ли одного Чемпионата мира, чтобы определить лучшего футболиста в истории? Ведь это всего лишь турнир из 6-7 матчей. Как вы думаете, это справедливо?»
В настоящее время Роналду продолжает быть одним из самых обсуждаемых футболистов мира как по игре на поле, так и по своему состоянию.