PSJ-nin baş məşqçisi qəza keçirdi -
Milli.Az xəbər verir ki, klubun məlumatına görə, 54 yaşlı ispaniyalı mütəxəssisin körpücük sümüyü sınıb və o, yaxın günlərdə əməliyyat olunacaq.
Qəza cümə günü baş verib. Enrike dərhal təcili yardım xidmətinə çatdırılıb. PSJ hələlik onun bərpa müddəti ilə bağlı dəqiq açıqlama verməyib.
Qeyd edək ki, Luis Enrike 2023-cü ildən Paris klubuna rəhbərlik edir və ötən mövsüm komandanı tarixində ilk dəfə Çempionlar Liqasının qalibi edib. O, həmçinin velosipedçi kimi tanınır və tez-tez Paris ətrafında məşq edir.

PSG's head coach had an accident -
According to Milli.Az, based on the club's information, the 54-year-old Spanish specialist has a fractured clavicle and will undergo surgery in the coming days.
The accident occurred on Friday. Enrique was immediately taken to emergency medical services. PSG has not yet provided an exact statement regarding his recovery period.
It should be noted that Luis Enrique has been leading the Paris club since 2023 and last season led the team to win the Champions League for the first time in its history. He is also known as a cyclist and often trains around Paris.