Məşhur serial geri dönür: Yayım tarixi bəlli oldu
Türkiyə televiziyasının fenomen seriallarından olan "Akasya Durağı" uzun fasilədən sonra yenidən ekranlara qayıdır. Serialın ssenaristi İbrahim Aşkın tərəfindən edilən rəsmi açıqlama pərəstişkarları həyəcanlandırıb.
Milli.Az xəbər verir ki, serial "Akasya Durağı Yeniden" adı ilə yayımlanacaq. Ssenarist İbrahim Aşkın sosial media hesabında hazırlıqların sürətlə davam etdiyini və ekran işinin Sentyabr ayında izləyicilərə təqdim olunacağını bildirib.
Serialın yeni heyətində kimlərin yer alacağı hələlik sirr olaraq qalır. Köhnə komandadan hansı aktyorların layihəyə daxil olacağı rəsmən təsdiqlənməsə də, hekayənin müasir dövrə uyğunlaşdırılaraq təqdim ediləcəyi gözlənilir.
Final etməsindən illər keçməsinə baxmayaraq, təkrar bölümləri ilə hələ də reytinqlərdə yer alan serialın dönüşü sosial mediada böyük müzakirələrə səbəb olub.

Известный сериал возвращается: дата выхода объявлена
Турецкий телевизионный феноменальный сериал "Акасия Дурагы" возвращается на экраны после длительного перерыва. Официальное заявление сценариста сериала Ибрагима Ашкына взволновало поклонников.
Как сообщает Milli.Az, сериал будет выходить под названием "Акасия Дурагы снова". Сценарист Ибрагим Аşkın в своем аккаунте в соцсетях сообщил, что подготовка идет полным ходом, и телевизионная работа будет представлена зрителям в сентябре.
Пока остается тайной, кто войдет в новый состав сериала. Хотя официально не подтверждено, какие актеры из прежней команды примут участие в проекте, ожидается, что сюжет будет адаптирован под современную эпоху.
Несмотря на то, что прошло много лет с момента финала, повторные эпизоды сериала, который до сих пор занимает рейтинговые позиции, его возвращение вызвало большие дискуссии в социальных сетях.