Kanadanın keçmiş Baş naziri Justin Trudeau ilə məşhur müğənni Katy Perry ilk dəfə ictimaiyyət qarşısında sevgilərini nümayiş etdiriblər.
Milli.Az xəbər verir ki, onlar Keti Perinin 41 yaşını qeyd etmək üçün Parisdə görüşüblər. Cütlük "Crazy Horse Paris" şousuna baxıb. Şoudan sonra Keti və Castin əl-ələ çıxaraq onları gözləyən avtomobilə doğru gediblər. Bu zaman bir azarkeş Ketiyə gül verərək ad gününü təbrik edib. Cütlüyün xoşbəxt anları diqqət çəkib.
Qeyd edək ki, bu ayın əvvəlində ikilinin Kaliforniya sahillərində yaxtada öpüşərkən çəkilmiş fotosu yayılmışdı.

The singer was seen hand in hand with the prime minister for the first time - PHOTO
Canada's former Prime Minister Justin Trudeau and famous singer Katy Perry have publicly displayed their affection for the first time.
Milli.Az reports that they met in Paris to celebrate Katy Perry's 41st birthday. The couple watched the "Crazy Horse Paris" show. After the show, Katy and Justin walked hand in hand toward the car waiting for them. At that moment, a fan gave Katy flowers and congratulated her on her birthday. The couple's happy moments drew attention.
It should be noted that earlier this month, a photo of the two kissing on a yacht off the coast of California was published.