Kanadanın keçmiş Baş naziri Justin Trudeau ilə məşhur müğənni Katy Perry ilk dəfə ictimaiyyət qarşısında sevgilərini nümayiş etdiriblər.
Milli.Az xəbər verir ki, onlar Keti Perinin 41 yaşını qeyd etmək üçün Parisdə görüşüblər. Cütlük "Crazy Horse Paris" şousuna baxıb. Şoudan sonra Keti və Castin əl-ələ çıxaraq onları gözləyən avtomobilə doğru gediblər. Bu zaman bir azarkeş Ketiyə gül verərək ad gününü təbrik edib. Cütlüyün xoşbəxt anları diqqət çəkib.
Qeyd edək ki, bu ayın əvvəlində ikilinin Kaliforniya sahillərində yaxtada öpüşərkən çəkilmiş fotosu yayılmışdı.

Бывший премьер-министр Канады Джастин Трюдо и известная певица Кэти Перри впервые публично продемонстрировали свои чувства.
Как сообщает Milli.Az, они встретились в Париже, чтобы отпраздновать 41-й день рождения Кэти Перри. Пара посетила шоу "Crazy Horse Paris". После шоу Кэти и Джастин, взявшись за руки, направились к ожидавшему их автомобилю. В этот момент один из поклонников подарил Кэти цветы и поздравил её с днем рождения. Счастливые моменты пары привлекли внимание.
Отметим, что в начале этого месяца была опубликована фотография пары, целующейся на яхте у берегов Калифорнии.