Uzun müddətdir gözlədiyiniz bir xəbəri ala bilərsiniz - Qoroskop
Bugün enerjiniz yüksələcək. Uzun müddətdir gözlədiyiniz bir xəbər ala bilərsiniz. İşlə bağlı yeni addımlar üçün uyğundur. Emosional həyatda isə tələsməyin.
Maddi məsələlərdə diqqətli olmağınız vacibdir. Gözlənilməz xərclər çıxa bilər. Günün ikinci yarısı yaxınlarınızdan dəstək görəcəksiniz. Sakit qalmaq işinizi asanlaşdıracaq.
Ünsiyyət yönünüz güclənir. Danışıqlar, görüşlər və yeni tanışlıqlar üçün ideal gündür. Yaradıcılıq tələb edən işlərdə uğur şansınız yüksəkdir.
Gün bir az yorucu keçə bilər. Hisslərinizi gizlətməyə çalışmayın, yaxınlarınızla açıq danışmaq rahatlıq gətirəcək. Maliyyə ilə bağlı bir fürsət gündəmə gələ bilər.
Özünüzə güvəniniz artır. İş və karyera sahəsində diqqət çəkməyiniz mümkündür. Romantik münasibətlərdə canlanma var. Sözlərinizin təsiri güclü olacaq.
Planlaşdırma və detallar üzərində çalışma üçün çox uyğun gündür. İşdəki qarışıqlıqları düzəltmək üçün motivasiyanız yüksəkdir. Sağlamlığınıza bir az daha diqqət edin.
Sosial əlaqələriniz güclənir. Dostlarla görüşlər və yeni imkanlar gündəmə gələ bilər. Emosional münasibətlərdə harmoniya yaranacaq. Özünüzü daha balanslı hiss edəcəksiniz.
Gün sizin üçün dönüş nöqtəsi ola bilər. Qərar verməli olduğunuz mövzular gündəmə gələcək. İntuisiyanıza güvənin. Maddi məsələlərdə irəliləyiş mümkündür.
Enerjiniz yüksəkdir. Səyahət, təhsil və yeni layihələr üçün çox əlverişli gündür. Özünüzü ifadə etməkdə çətinlik çəkməyəcəksiniz. Mübahisələrdən uzaq durun.
Maddi planlarınızı gözdən keçirmək üçün yaxşı gündür. İş yerində məsuliyyətlər arta bilər. Emosional olaraq bir az həssas ola bilərsiniz. Axşam saatları rahat olacaq.
Yaradıcı ideyalarınız diqqət çəkəcək. Bir dostunuzdan gözlənilməz dəstək ala bilərsiniz. Münasibətlərdə yenilənmə enerjisi var. Günə pozitiv yanaşın.
Hissləriniz dərinləşir. İç dünyanızla bağlı aydınlaşma əldə edəcəksiniz. İşdə kiçik gərginliklər yaransa da, günün sonunda hər şey yoluna düşəcək. Sağlamlığınızı qoruyun.(milli.az)

Гороскоп на 5 декабря 2025 года:
Сегодня ваша энергия повысится. Вы можете получить новость, которую долго ждали. Подходящее время для новых шагов в работе. В эмоциональной сфере не спешите.
Важно быть внимательным в финансовых вопросах. Могут возникнуть неожиданные расходы. Во второй половине дня вы получите поддержку от близких. Спокойствие облегчит вашу работу.
Ваше направление общения укрепляется. Сегодня идеальный день для переговоров, встреч и новых знакомств. Есть высокий шанс успеха в творческой работе.
День может быть немного утомительным. Не пытайтесь скрывать свои чувства, открытый разговор с близкими принесет облегчение. Может появиться финансовая возможность.
Уверенность в себе растет. Вероятно, вы привлечете внимание в работе и карьере. В романтических отношениях наступает оживление. Ваши слова будут иметь сильное влияние.
Очень подходящий день для планирования и работы над деталями. У вас высокая мотивация исправить путаницу на работе. Обратите больше внимания на свое здоровье.
Ваши социальные связи укрепляются. Могут появиться встречи с друзьями и новые возможности. В эмоциональных отношениях наступит гармония. Вы почувствуете себя более уравновешенно.
День может стать поворотным для вас. Появятся темы, по которым нужно принимать решения. Доверьтесь вашей интуиции. Возможен прогресс в финансовых вопросах.
Ваша энергия высока. Очень благоприятный день для путешествий, учебы и новых проектов. Вы не испытаете трудностей в самовыражении. Избегайте споров.
Хороший день, чтобы пересмотреть финансовые планы. Ответственность на работе может возрасти. Вы можете быть немного эмоционально чувствительны. Вечер принесет отдых.
Ваши творческие идеи привлекут внимание. Вы можете получить неожиданную поддержку от друга. В отношениях появится энергия обновления. Подойдите к дню с позитивом.
Ваши чувства углубляются. Вы получите ясность в своем внутреннем мире. Несмотря на небольшие напряжения на работе, к концу дня все уладится. Берегите здоровье. (milli.az)